ΦΕΣΤΙΒΑΛ 2022 Α.Σ.Τ.Ο ομάδες 2020- 21 και ΕΚΛΟΓΕΣ 23-06-2021

 
  1. 19ο Φεστιβάλ Α.Σ.Τ.Ο. 2022

 

"Πάντα η απάντηση θα είναι άνθρωπος

λέμε όχι στην έμφυλη βία"

 

  • Αιμοδοσία το πρωί στο χώρο του ΑΣΤΟ, 10-1

Πρόγραμμα  19ου Φεστιβάλ Άστο –Επικοινωνούμε

Πέμπτη 23/6

  • 7:00 Πρώτη μέρα του φεστιβάλ, θα γίνουν τα εγκαίνια όλων των υπαίθριων εκθέσεων 1.φωτογραφίας 2.καλλιτεχνικού εργαστηρίου 3. εναλλακτικής εκπαίδευσης 4. ΑΣΤΟ αλλάξουμε
  • 8:00 – 8:30 εναλλακτική εκπαίδευση για παιδιά από 10 χρονών και πάνω.
  • 8:30- 900 προβολή δράσεων ομάδας ορεινής πεζοπορίας
  • -Στη συνέχεια θα ξεκινήσει το 17ο Διήμερο Διεθνές φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους με δημιουργούς από όλον τον κόσμο.

Παρασκευή 24/6

  • Παρουσίαση των υπαίθριων εκθέσεων.
  • 6:00 με 7:30 Yoga ανοιχτή για όλους.
  • 7:30- 8:30 δράση για την έμφυλη βία από το Σύλλογο Εριφυλλη
  • 8:30-9:00 δράση με κρουστά
  • 2η ημέρα τουδιεθνούς φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους με Έλληνες δημιουργούς.

Σάββατο 25/6

  • -Παρουσίαση των υπαίθριων εκθέσεων
  • 7:30 με 8:30 Θεατρική δράση από την ομάδα θεάτρου του συλλόγου
  • 9:00 ξεκινούν οι συναυλίες από τα νεανικά μουσικά σχήματα της πόλης
  • Salto mortale
  • Πάντως καιρού
  • Mantura
  • Possibly around

Κυριακή  26/6

  • Κυριακή απόγευμα θα είναι αφήγηση λαϊκών παραμυθιών 17:00 με 17:30 και στη συνέχεια εργαστήρι με πηλό για παιδιά «δημιουργίες με αφορμή τα παραμύθια»
  • 8:00 – 8:30 εναλλακτική εκπαίδευση για παιδιά από 10 χρονών και πάνω.
  • 8:30 -9:00 Παραδοσιακοί χοροί από το την χορευτική ομάδα του ΑΣΤΟ με συνοδεία τηςμπάντας «Οι παραδοσιΑΣΤΟί».
  • Και η βραδιά θα κλείσει με λαÏκό πρόγραμμα με ρεμπέτικα από μια πατρινή κομπανία!
 
  1. ΕΚΛΟΓΕΣ ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΝΕΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
την Τετάρτη 23-06-2021 από τις 17:00 έως τις 21:00 στο χώρο του Συλλόγου.
Υποψήφιοι για Διοικητικό Συμβούλιο
Αποστολόπουλος Γιώργος
Παναγοπούλου Γιάννα
Παστός Γιάννης
Πουλημένου Ευγενία
Ροδίτης Σάκης
Τσακανίκα Δήμητρα
Χριστοδούλου Μαρία
Χριστοδούλου Νάνσυ
Υποψήφιοι για Ελεγκτική Επιτροπή
Αραμπατζή Ιωάννα
Κεφαλληνού Άννα-Μαρία
Ροδίτη Νία
 
Εφορευτική Επιτροπή
1. Καριοφύλλη Τατιανή
2. Σωτηροπούλου Λεμονιά
3. Αραμπατζής Ελευθέριος
*Ενεργά μέλη θεωρούνται όσοι έχουν ταχτοποιήσει την συνδρομή τους, για το 2020-2021 μέχρι και την ημέρα των εκλογών.

 

 

 

 

 

Σάβ, 24/10/2020 - 15:49 -- sakis.roditis